Anasayfa KURUMSAL Hakkımızda

Hakkımızda

50 yıl önce lokanta sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulan KEMAL USTA, kuruluşunun 20. Yılında tabldot yemek hizmeti vermeye başlamıştır. Sektörde verdiği kaliteli hizmetle lider konumdadır.
 
Kurulduğu günden bu yana sağlıklı ve hijyenik yemek üretimi sunan KEMAL USTA, alt yapısını sürekli geliştirmekle ve personelini eğitmektedir. 
Kamu kurum ve kuruluşları, askerî birlikler, hastaneler ve sanayi kuruluşlarına tabldot yemek hizmetinin yanında organizasyon ve davet hizmetleri de vermektedir. 
 
Ciddi bir sorumluluk gerektiren toplu yemek organizasyonunda “her şey kusursuz olmalıdır” görüşünü savunarak, hizmet sektörüne girdiğimiz ilk günden bu yana, sağlık ve lezzet ilkesine sadık kalarak girdiğimiz her işte eksiksiz ve kusursuz hizmet vermek için çalışıyoruz. 
 
KEMAL USTA olarak verdiğimiz hizmetlerde kalite, güvenilirlik ve fiyat politikası ile tüketicilerin birinci tercihi olmak, profesyonel kadromuz ve modern ekipmanlarımızla Kayseri’nin en seçkin kurum ve kuruluşlarına en iyi şekilde hizmet vermek önceliklerimiz arasında yer almaktadır.